top of page
back222.JPG
Amaç
Ne yapıyoruz?

Sipiik'in amacı İngilizce dil becerilerinizi geliştirmek, pekiştirmek ve özgüveninizi arttırarak sizi günlük İngilizce durum ve diyaloglarına hazırlamaktır.

Yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışımızla sizlere istediğiniz zaman video konferans üzerinden (Skype) İngilizce dil becerilerinizi geliştirme fırsatı sunuyoruz.

- Infographic -

Metot
Nasıl yapıyoruz?

Sipiik senelerin getirdiği anlayış, bilgi birikim ve uygulama metodlarını sentezleyerek kültürümüzün sahip olduğu değerler, davranışlar ve ihtiyaçlar doğrultusunda oluşmuş bir metodolojiye sahiptir.

Sipiik ile İngilizce dil gelişim ihtiyaçlarınıza odaklanırken aynı zamanda hayat ve iş akışınızda fazlasıyla karşılaşabileceğiniz günlük diyalog durumlarına hazırlanırsınız.

Değer
Misyon

Akıllı iletişim kurabilmek günümüzde en önemli gereksinimlerden biridir.

Özellikle küresel rekabetin arttığı hayat akışımızda kendimizi temsil ederken akıcı, akıllı ve doğru dil bilgisi becerilerine sahip olmamız gerekir.

Dört dil becerisinden biri olan konuşma yetisi, okuma, dinleme ve yazma halkasının en kritik becerisidir. 

 

 

Kimiz?
Koçlarımız

Her biri kendi alanında uzman olan tecrübeli koçlarımız, Sipiik'in geliştirdiği metodoloji, içerik ve anlık adaptif seans planlama teknikleriyle donatılmıştır.

Bireysel gizlilik ve veri koruma politlkalarımız doğrultusunda koçlarımızın bilgileri burada paylaşılamamaktadır.

Bizimle "Online English Coach" olarak çalışmak ister misiniz?

Tüm İngilizce becerileriniz kağıt üzerinde çok iyi olabilir, ama sizi toplum içerisinde, eğitim ve iş dünyasında öne çıkaracak olan yetkinlik iletişim kurma beceriniz olacaktır.

İhtiyacım kadar seans alıp tamamen hayat akışıma göre programımı ayarlayabiliyorum. Seansları kullanmadım veya boşa gitti baskısı yok. ”

 

Mehmet Özgün

 

Tamamen gelişim ihtiyaçlarıma göre ders içeriğinin belirleniyor olması büyük farklılık. Bu sayede de açıkların daha hızlı kapanması söz konusu.

Her ders sonunda, yeni öğrendiğim kelimelerin ve yaptığım en belirgin hataların tarafıma rapor olarak mail atılması da gelişimim için önemli bir kılavuz.

Takvim kolaylığı, online rezervasyonumu istediğim zaman yapabilmem ve kredi kartı ile ödeme kolaylığı da ayrı bir esneklik.”

 

Küresel Firma - Operasyon Müdürü - O.K.

 

IELTS sınavı konuşma bölümü için desteğe ihtiyacım vardı ve Sipiik sayesinde çok akıcı bir mülakat gerçekleştirebildim.”

 

Çağkan Çağın

 

bottom of page